ЧЕРНІВЦІ

На думку тюремників, Євгенія поводилася «зухвало»

Тюремники звинувачують дочку Тимошенко в «зухвалій» поведінці

0

Співробітники пенітенціарної служби знімали вчорашню зустріч екс-прем´єра Юлії Тимошенко з її захисником і донькою Євгенією Тимошенко на відео, оскільки Євгенія поводилася «зухвало»

Як повідомляє кореспондент «Харків.Коментарі», про це сьогодні на брифінгу в Харкові заявив заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби в Харківській області Андрій Лапінський.

Він розповів, що вчора був порушений графік, складений лікарями ЦКБ № 5 для Юлії Тимошенко. Співробітники пенітенціарної служби неодноразово просили її доньку Євгенію припинити зустріч і дати екс-прем´єру можливість пройти лікарські процедури.

Потім, за твердженням Лапінського, Євгенія Тимошенко почала вести себе «зухвало», зокрема, вимагала від співробітників пенітенціарної служби повідомити свої дані і погрожувала розмістити інформацію про їхні дії в інтернеті. У цій ситуації пенітенціарії прийняли рішення зняти її на відео.

«Якщо така поведінка щодо нас буде продовжуватися, якщо нас і далі будуть обливати брудом, ми будемо знімати це на відео, а потім розміщувати у ЗМІ», - заявив Лапінський.

Як повідомляли «Харків.Коментарі», сьогодні захисник екс-прем´єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що представники пенітенціарної служби вчора заважали екс-прем´єр-міністру Юлії Тимошенко зустрітися з її захисником Євгенією Тимошенко.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua