ЧЕРНІВЦІ

НЗФ заявляє про можливу зупинку, якщо не зміняться ціни на електроенергію

0

 

ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» до кінця 2012 року може бути повністю зупинений у разі, якщо не будуть вжиті невідкладні заходи щодо зміни цінової політики з електроенергії і впроваджена державна програма захисту українських виробників феросплавів від масового імпорту

 

Про це йдеться в офіційному повідомленні НЗФ, розданому журналістам під час візиту на підприємство, передає «УНІАН».

«У вересні крім 5 печей, зупинених раніше, планується зупинка ще трьох пічних агрегатів. Підготовлено наказ про скорочення 170 працівників заводу», - йдеться в повідомленні. За інформацією заводу, повна зупинка НЗФ призведе до втрати робочих місць 6,5 тис. осіб, на межі виживання опиниться все місто Нікополь, для якого відрахування податків НЗФ до бюджету є містоутворюючими. Також можлива зупинка НЗФ призведе до втрати валютних надходжень в обсязі більше 60 млн дол щомісяця, що складе більше 720 млн дол на рік. Втрати державного та місцевого бюджету та цільових фондів безпосередньо через допомогу з безробіття перевищать 450 млн грн на рік, втрати енергоринку складуть більше 3,5 млн МВт/год на рік. «Споживаючи більше 1,5 млн МВт/год на рік в нічний час доби, НЗФ є одним з найбільших регуляторів енергосистеми України і вимушена зупинка підприємства принесе непоправні наслідки розбалансування енергосистеми», - йдеться в повідомленні.

Довідка УНІАН. ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» - найбільше в Україні підприємство з виробництва силікомарганцю і феромарганцю. Основною продукцією НЗФ є марганцеві феросплави - силікомарганець і феромарганець, вироблені на найбільших у світі феросплавних печах. Виробничі потужності заводу дозволяють випускати на рік понад 1 млн тонн силікомарганцю, 250 тис. тонн феромарганцю високовуглецевого, понад 15 тис. тонн феромарганцю середньовуглецевого, до 60 тис. тонн флюсів різних марок, 50 тис. тонн електродної маси. ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» у 2011 році скоротило щодо 2010 року виробництво феросплавів на 15,8%, або на 144,7 тис. тонн, - до 770,5 тис. тонн. У 2011 році НЗФ збільшив у порівнянні з 2010 роком чистий збиток на 87% - до 2,8 млрд.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua