ЧЕРНІВЦІ

Тимошенко стало гірше

Через тюремників у Тимошенко розболілася спина – Власенко

0

Представники пенітенціарної служби вчора заважали екс-прем’єр-міністрові Юлії Тимошенко зустрітися з її захисником Євгенією Тимошенко

Як повідомляє кореспондент «Харків.Коментарі», про це у ході брифінгу в Харкові заявив захисник екс-прем’єра Сергій Власенко.

За його словами, Євгенія Тимошенко приїхала до матері, щоб обговорити з нею питання, пов’язані з розглядом скарги в ЄСПЛ.

«Стався безпрецедентний випадок: персонал пенітенціарної служби впродовж 3,5 годин заважав Юлії Тимошенко зустрітися з Євгенією. При цьому були порушені всі базові принципи конфіденційності при проведенні зустрічей. Зокрема проводилася відеофіксація», - сказав Власенко.

При цьому він зазначив, що за рекомендацією німецьких лікарів у разі особливої ​​необхідності Тимошенко може приймати рішення про продовження зустрічі із захисниками.
«Такі випадки у нас були, проблем не виникало», - сказав Власенко.

Він також заявив, що в результаті вчорашнього інциденту у Тимошенко погіршився стан здоров’я, і ​​сьогодні вона змушена була відмовитися від процедур.
«У Юлії Тимошенко посилилися болі в спині. Нічого страшного немає, ми не драматизуємо ситуацію. Сподіваюся, що все повернеться у нормальне русло», - сказав Власенко, додавши, що у понеділок екс-прем’єр вже зможе повернутися до повноцінного лікування.

Власенко також повідомив, що захист буде скаржитися прокурору Харківської області Геннадію Тюріну і начальнику Качанівської виправної колонії Іванові Первушкіну, а також проінформує суддю Київського районного суду Костянтина Садовського.

«Це аби він не розповідав, що ми можемо готуватися до судових засідань належним чином», - заявив Власенко.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua