ЧЕРНІВЦІ

Роботу дітей за комп’ютером радять замінити на прогулянки і рухомі ігри на повітрі

У кожної третьої дитини в Україні проблеми із зором

0

 

Практично у кожної третьої дитини є проблеми із зором, при цьому половина батьків не знають про це

 

Про це повідомив голова Українського фонду «Здоров´я» Володимир Дудка за підсумками проведення акції «Захистимо право дитини бачити!».

Акцію, під час якої близько 700 дітей у п´яти містах України пройшли безкоштовний скринінг зору, організували Український фонд «Здоров´я» та Асоціація дитячих офтальмологів. За допомогою авторефрактометру фахівці визначали правильність будови ока і виявляли такі відхилення як міопія, астигматизм, короткозорість, далекозорість.

Організатори вважають своєю метою звернути увагу батьків на надмірне навантаження на зір дитини і закликати їх обмежити роботу дітей за комп´ютером і перегляд телевізора. Натомість пропонують прогулянки і рухомі ігри на свіжому повітрі.

На думку фахівців особливо важливо звертати увагу на зоровий режим дитини під час навчального року. Глава Асоціації дитячих офтальмологів України, професор Сергій Риков підкреслює, що школяру потрібно перевіряти зір кожні два роки. А в тому випадку, якщо у когось із родичів є проблеми із зором, то раз на рік або частіше.

На думку дитячого офтальмолога Наталі Алєєвої, акція «Захистимо право дитини бачити!» простимулює багатьох батьків обстежити свою дитину в поліклініці та більш уважно ставитися до зору малюка.

Спонсором акції «Захистимо право дитини бачити!» виступила Національна мережа оптик «Люксоптика». «Як соціально відповідальна компанія, ми бачимо своє завдання в підтримці таких акцій», - сказала маркетинг-директор мережі оптик «Люксоптика» Ольга Малєва. - «Адже, найчастіше діти не можуть зрозуміти, що у них виникла проблема із зором і про це потрібно сказати дорослим».

Нещодавня акція безкоштовної перевірки зору була вже другою в рамках проекту «Захистимо право дитини бачити!». Нагадаємо, що стартував проект у Києві 1 червня 2012 року у День захисту дітей. Друга акція охопила Київ, Дніпропетровськ, Львів, Одесу, Харків. У цілому, в рамках проекту перевірку зору пройшли близько тисячі дітей. За словами В. Дудка, організатори планують проводити скринінгові огляди зору щоквартально і в інших регіонах України теж.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua