ЧЕРНІВЦІ

Міліція закупила водометів та автомобілів для перевезення затриманих на 27 млн грн

Міліція готується до виборів, закуповуючи водомети та автозаки на 27 млн

0

Міністерство внутрішніх справ закупило автобуси для перевезення затриманих та водомети на загальну суму 27 млн грн

Про це «Коментарям» повідомили в Міністерстві економіки.

Так, МВС у ході відкритих торгів уклало низку договорів на постачання автотранспортних спецзасобів на загальну суму 27 млн 766 тис. 830 грн.

Згідно з угодою з прилуцьким ТОВ «Завод Пожспецмаш», МВС отримає 6 водометів на базі вантажного автомобіля КАМАЗ за 14 млн 700 тис. грн. Автомобіль-водомет має конструктивно складатися з чотирьох основних частин: базового автомобіля з доопрацьованою кабіною, відсіку насосної установки та цистерни для води, заднього відсіку. Технічним завданням вимагається наявність систем захисту коліс, паливного бака, елементів освітлювальних приладів, ґрати на вікнах, а також встановлення систем аудіо- та відеозапису, автономного електропостачання. Водомет має розстрілювати струмінь води на відстань від 10 метрів у площині під кутом 350 градусів, при цьому не підпускати до себе правопорушників ближче, ніж на 2,5 метри.

ТОВ «Техкомплект» з Києва за 11 млн 977 тис. 680 грн поставить 20 автомобілів для перевезення затриманих та ув’язнених на базі автобусів ПАЗ 4234. Спецавтобус повинен забезпечити можливість перевезення не менше 21 осіб, взятих під варту із забезпеченням повної ізоляції та перевезення їхніх особистих речей, а також конвою в кількості 6 осіб (включаючи водія) та виконання ними своїх службових обов’язків.

А ТОВ «Харківська автомобільна торгова компанія» 5 автомобілів для перевезення затриманих та ув’язнених на базі ГАЗ-3302 за 1 млн 89 тис. 150 грн. Дана «Газель» має забезпечити можливість перевезення 7-ми осіб, взятих під варту з утриманням 4-х людей в загальній камері і 3-х осіб в одиночних камерах із забезпеченням їхньої повної ізоляції, а також конвою в кількості 5 осіб.

Всі закупівлі фінансуються за рахунок державного бюджету. Постачання спецтехніки буде проведено в період з серпня по листопад 2012 року.

Як раніше повідомляли «Коментарі», Міністерство внутрішніх справ уже закупило тисячі загороджувальних турнікетів на суму 3,5 млн грн та засобів індивідуального захисту: шоломів, щитів, а також щитків для рук і ніг на загальну суму понад 11,5 млн гривень.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua