ЧЕРНІВЦІ

КПУ не буде підтримувати зміни до закону про мови

0

Компартія не підтримуватиме можливі зміни в мовній політиці України

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі КПУ, про це заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко в ході брифінгу в Новоград-Волинському (Житомирська обл.).

Коментуючи можливі зміни в законі про мови в частині збільшення відсотків населення, які можуть заявити про необхідність затвердження регіональної мови з 10 до 30 відсотків, Симоненко підкреслив, що цей закон в цілому спрямований на протиріччя в суспільстві. Він нагадав, що приймаючи його в парламенті, депутати виконали вимоги європейської Хартії з прав національних меншин.

«Але проблему російської мови цей закон не вирішує», - сказав він. Петро Симоненко додав, що таким чином політики намагаються відволікти увагу від того, що відбувається насправді в країні. Він упевнений, що зміни до закону ще більше загострять ситуацію на місцях.

«У регіонах, де вже прийняли рішення про регіональні мови, безумовно, вимагатимуть вжиття відповідних заходів. Якщо зараз збільшувати відсоток або щось міняти у законі, буде ще більше конфліктів, ніж уже є зараз, у зв´язку з тим, що одні регіони прийняли такі рішення, а інші виступають проти закону в цілому», - підсумував лідер комуністів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua