ЧЕРНІВЦІ

Для реалізації програми «теплі туалети» у Азарова придумали новий податок

0

 

Ініціатива уряду обладнати у кожній сільській школі теплий туалет перетворилася на стягування з батьків нового неформального податку – «туалетного»

 

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі політика, про це заявив віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко.

«Всі прекрасно знають про серйозне недофінансування освіти; про те, що місцеві чиновники змушують вчителів писати заяви про відпустку за власний рахунок заради економії коштів на виплати заробітних плат; про відмову уряду погодитися на зменшення комплектності класів у сільських школах (до 3 дітей) для того, щоб не закривати школи. Натомість  на фоні цих проблем в освіті загалом та сільській зокрема крім вже традиційного податку з батьків на ремонти шкіл для батьків ввели ще один податок – на туалети», - зазначив Томенко.

Разом з тим віце-спікер зазначив: місцеві чиновники погрожують, що якщо до 1 вересня чи максимум до 1 жовтня туалет у приміщенні школи не з’явиться, то будуть звільнятися директори шкіл.

Нагадаємо, раніше глава МОН Дмитро Табачник заявив, що до початку навчального року сільські школи можливо забезпечити теплими туалетами. При цьому Табачник допустив, що якщо школи не впораються з цим завданням до 1 вересня, то облаштувати туалети можна хоча б до 1 жовтня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua