ЧЕРНІВЦІ

Половина дітей планує жити в Україні

0

 

Майже всі школярі пишаються країною, але третя частина дітей не проти змінити місце проживання

 

Про це, як передає кореспондент «Коментарів», повідомила експерт Інституту Горшеніна у сфері соціального проектування Марина Ткаченко, презентуючи результати дослідження «Ми - українці!».

За її словами, майже всі діти (95,1%) пишаються тим, що живуть в Україні. Однак третина опитаних бачать своє доросле життя за кордоном, а кожен п´ятий ще не визначився, з якою країною він асоціює своє майбутнє. При цьому половина дітей (49,1%) пов´язує своє майбутнє саме з Україною.

«У нас виходить дуже цікава ситуація: бажання поїхати за кордон якось несуперечливо сусідить з гордістю дітей тим, що вони є громадянами України. Варто відзначити, що цей баланс між прагматикою та романтикою спостерігається як у респондентів-дітей, так і у респондентів-дорослих. Ми вже навіть втомилися відзначати це. Громадяни нашої країни дійсно пишаються тим, що вони живуть в Україні й, тим не менше, третина з них хоче жити в іншій країні», - прокоментувала Ткаченко.

Нагадаємо, згідно з цим же дослідженням, половина українських дітей спілкується в школі українською мовою, хоча з друзями державною мовою говорить лише третя частина опитаних.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua