ЧЕРНІВЦІ

Перед 1 вересня Довгий розповів, якою має бути школа

Довгий придумав, як здружити школярів з багатих і бідних сімей

0

Олесь Довгий вважає, що вітчизняна система шкільної освіти потребує кардинальних змін, аби відповідати вимогам сучасного світу

Про це політик розповів в інтерв´ю газеті «Факты и комментарии», приуроченому до початку навчального року.

«Ми багато в чому успадкували систему освіти радянських часів – по-своєму досить якісну і глибоку, але при цьому й досить однобічну, адже дітям давали багато фундаментальних, але неприкладних знань. Знайти застосування цьому багажу було досить складно. Тодішня школа, кажучи словами Альбера Камю, готувала дітей жити у світі, якого не існує. І цей вислів багато в чому можна застосувати і до сьогоднішньої системи освіти вУкраїні», - вважає Довгий.

На думку Довгого, реформа системи освіти повинна початися з перекваліфікації педагогічних кадрів і залучення молодих фахівців до роботи в школах. Також Довгий вважає, що в школах потрібно долати соціальне розшарування між дітьми з сімей із різним достатком.

«У шкільні роки я і мої однолітки після занять у класі відвідували ще за кілька спортивних секцій або розвиваючих гуртків, які були безкоштовними або коштували «розумних грошей». Сьогодні, коли в країні немає середнього класу, а є або багаті, або бідні – і останніх, на жаль, більшість – батьки не можуть дозволити собі оплачувати позаурочний розвиток своїх дітей. Як результат, наростає соціальне розшарування. Цю тенденцію треба долати.

Чиновникам не до турбот про людей, вони надто відірвані від реального життя. Тому найпростіший рецепт – благодійність за участю кожного, хто має таку можливість. І тут мова не завжди лише про фінансову допомогу. Більше значення мають доброта, совість та увага до всіх, хто живе в твоєму будинку, районі, місті, країні», - повідомив Довгий.

Нагадаємо, Олесь Довгий останні роки працював у Дніпровському районі столиці в статусі депутата Київради. У серпні Довгий оголосив про те, що балотується до Верховної Ради у 214-му мажоритарному окрузі.

Довгий неодноразово підкреслював, що однією з цілей його походу в Раду буде проведення реформ у сферах освіти та медицини. «Без здорової та освіченої нації у держави немає майбутнього», - зазначав він.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua