ЧЕРНІВЦІ

Президент Янукович пропонує здешевити продаж авто на вторинному ринку

Президент пропонує депутатам знизити мито при продажі авто

0

 

Президент України Віктор Янукович пропонує знизити державне мито при оформленні документів при продажу автомобіля на вторинному ринку

 

Про це йдеться в президентському законопроекті «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення оподаткування при відчуженні транспортних засобів», текст якого мають «Коментарі».

Згідно з ініціативою глави держави, пропонується встановити плату державного збору за послуги нотаріуса при засвідченні договорів відчуження транспортних засобів, інших самохідних машин і механізмів від одного неоподатковуваного мінімуму (17 грн. - ред.) для дітей, подружжя і батьків, до 5 - для решти осіб. На сьогодні збір стягується від 1 до 5% від суми договору, не нижчої дійсної вартості транспортного засобу.

Згідно з пояснювальною запискою, ухвалення цього закону дозволить істотно скоротити і здешевити процедури відчуження та реєстрації автомобілів на вторинному ринку, сприяти розвитку організованого ринку вторинних продажів автомобілів і збільшення кількості укладених в установленому законом порядку угод купівлі-продажу автомобілів, які здійснюються на вторинному ринку.

Як повідомляли «Коментарі», 27 червня 2012 року Кабмін прийняв постанову, якою передбачено скасування обов´язкового обстеження транспортних засобів під час проведення їх держреєстрації (перереєстрації) або зняття з обліку, збереження номерного знака транспортним засобом при перереєстрації його на іншого власника в межах одного регіону. Крім того, знижена вартість реєстрації транспортних засобів до 345 грн. і номерів до 80 грн.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua