ЧЕРНІВЦІ

Агітаційні матеріали розкладені перед входом у райадміністрацію

За кандидата-«регіонала» агітують прямо в райадміністрації (ФОТО)

0

В смт Любашівка (Одеська область), який входить у виборчий округ № 138, зафіксовано порушення правил агітації

Як передає «Одеса.Коментарі» з посиланням на Одеську обласну організацію «Комітету виборців України», місцева районна адміністрація агітує за кандидата від Партії регіонів. Так, при вході у будівлю Любашівської РДА стоїть стіл, на якому розкладені партійні газети та листівки Партії Регіонів. Причому, на деяких матеріалах прямо вказувалося - «Я за Партію Регіонів». По інший бік знаходиться стіл чергового, над яким наклеєний плакат із зображенням кандидата в депутати за 138 округом Івана Фурсіна, висуванця Партії Регіонів і прапорець Партії регіонів. У приймальні голови Любашівської РДА Олексія Івановича Вовка на стіні висить календар з рекламою Партії регіонів.

У приймальні голови Любашівської райради Байдиш Євдокії Степанівни можна побачити газети «Фонду Фурсіна», розкладені на столі для відвідувачів. Там же секретар відмовилася зв’язати нас з головою райради, а фахівці райради відмовилися давати будь-яку інформацію, пов’язану з виборами на території району.

«На цьому порушення не закінчуються. У будівлі селищної ради на стінах розклеєні плакати «Фонду Фурсіна». В одному із кабінетів також висить календар з рекламою Івана Фурсіна, а в кабінеті селищного голови стоїть прапорець Партії регіонів. Щоправда, сам голова здивувався, коли дізнався, що все це - незаконна агітація і використання адмінресурсу. І пообіцяв усе виправити», - розповіли в КВУ.

При цьому, в Любашівці немає стенду для агітаційних матеріалів. Але його обіцяють поставити незабаром.

Як повідомляли «Коментарі», над Крижановською сільрадою (Одеська обл.) депутати вивісили прапор Партії регіонів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua