ЧЕРНІВЦІ

«Українськими експресами» почали їздити частіше

0

У серпні зросла кількість пасажирів, які скористалися новим видом перевезень в денних швидкісних поїздах категорії Інтерсіті (+) «Український експрес»

Про це «Коментарям» повідомили в прес-центрі Укрзалізниці.

«Це - однозначно позитивна динаміка, - зазначив глава ДП «Українська залізнична швидкісна компанія» Леонід Лобойко. - Тим більше, що зростання попиту на «Українські експреси» спостерігається під час сезону літніх відпусток і канікул, коли основний внутрішній пасажиропотік зосереджений в південному напрямку. Сьогодні всі поїзди курсують за графіком, усунені всі технічні причини, які іноді перешкоджали дотриманню графіку руху поїздів. Не менш важливий аспект - залізниця практично вирішила проблему дефіциту квитків між Києвом і Львовом, Києвом і Донецьком, Києвом і Харковом».

У відомстві зазначають, що на напрямку Харків - Київ - Харків кількість пасажирів першого класу в серпні 2012 року зросла на 3%, а в другому на 5% в порівнянні з липнем.

На напрямку Львів - Київ - Львів наповнюваність Інтерсіті (+) в серпні виросла на 3% у першому класі і на 4% в другому, а за маршрутом Донецьк - Київ - Донецьк в першому класі - на 2%, у другому - на 5%.

Найбільш інтенсивне зростання пасажиропотоку спостерігалося в поїзді № 154Д Донецьк - Київ (час відправлення - 16 год. 50 хв.). У порівнянні з липнем, у серпні наповнюваність другого класу вищезгаданого потягу зросла на 9%, а першого класу на 3%. Також на 4% зросла населеність першого і другого класів поїздів № 169Л Київ - Львів і № 170л Львів - Київ.

Стовідсоткова наповнюваність «Українських експресів» спостерігалася напередодні святкових і вихідних днів. Зокрема, напередодні 21-ї річниці Незалежності України наповнюваність поїздів становила: № 164О Київ - Харків - 100%, № 152К Київ - Донецьк - 100%, № 169Л Київ - Львів - 99%.

За даними Укрзалізниці, найбільш затребуваним маршрутом «Українських експресів» залишається напрямок Харків - Київ - Харків, наповнюваність яких становить близько 80%, наповнюваність напрямків Львів - Київ - Львів і Донецьк - Київ - Донецьк складає в середньому за серпень близько 30%, в окремі дні підвищеного попиту досягає 50%.

Всього з моменту впровадження швидкісного руху 27 травня на території України, послугами «Українських експресів» скористалося близько 240 тисяч осіб.

Нагадаємо, що з 14 серпня поточного року при оформленні проїзних документів на швидкісні електропоїзди Інтерсіті (+) пасажири сплачують вартість проїзду без ПДВ.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua