ЧЕРНІВЦІ

Росія не зробила виняток для українського автопрому

0

Прем´єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову про стягнення утилізаційного збору з транспортних засобів, що набуває чинності 1 вересня

Про це йдеться в постанові уряду РФ «Про утилізаційний збір стосовно колісних транспортних засобів», текст якого мають в розпорядженні «Коментарі».

Документом затверджено правила справляння, обчислення та сплати утилізаційного збору щодо колісних транспортних засобів, а також повернення сплачених сум цього збору. У документі окремо прописані правила умов, за дотримання яких утилізаційний збір не сплачується  відносно колісних транспортних засобів, що ввозяться в Російську Федерацію з територій держав - членів Митного союзу і мають статус товарів Митного союзу.

Раніше прем´єр-міністр України Микола Азаров заявляв, що в цьому питанні буде знайдено компромісне рішення і збір відносно  України запроваджено не буде.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко повідомив, що Україна запропонувала російській стороні чотири плани дій щодо збору, які мають досить серйозні юридичні обгрунтування для прийняття.

Як повідомляли «Коментарі», з 1 вересня набувають чинності поправки до закону «Про відходи виробництва та споживання», відповідно до яких в Росії починають стягувати утилізаційний збір.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua