ЧЕРНІВЦІ

Hyundai може відмовитися від України на користь Росії

0

Україна втрачає можливе СП з корейцями, в яке ті готові інвестувати $150-200 млн

У середині серпня в Києві відбулася щорічна робоча нарада представників Білоруської, Південно-Західної та Московської залізниць. Цими днями москвичі відвідали українське представництво Hyundai. Вочевидь, обговорювався проект створення Малого кільця залізниці в Москві, пишуть «Коментарі».

Як відзначає видання, даний проект намічено реалізувати до 2015 року, і в його рамках планується побудувати 30 станцій з рухом 100 пар потягів на добу. Інтерес до постачання потягів проявили канадська Bombardier Transportation, чеська Scoda, німецький Siemens і, звичайно, Hyundai Rotem.

Шанси корейців досить високі, адже Hyundai в останні роки реалізував відразу кілька великих контрактів на постачання потягів для міських та приміських перевезень до низки мегаполісів США і Стамбула. Зокрема, зараз для проекту Marmaray з тунелем під Босфором виконується контракт на 440 вагонів на суму 580 млн євро. І Москві необхідний саме аналог такого потяга.

Що примітно, український експрес зовні дуже схожий на турецький «Хюндай», тільки вже адаптований до пострадянських умов. У зв’язку з цим досить ймовірний варіант локалізації в Росії, ринок якої значно більший від нашого. Україна ж може залишитися ні з чим, а Крюківському вагонобудівному заводу, на базі якого зі слів Миколи Азарова можна створити СП з Hyundai, набагато складніше буде конкурувати з корейцями в разі отримання ними московської «прописки».

При цьому корейська сторона готова інвестувати у створення Спільного підприємства на пострадянському просторі чималі кошти. Джерела «Коментарів» в «Укрзалізниці» називають суми близько $150-200 млн.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua