ЧЕРНІВЦІ

«ТВі» попросив підтримки за кордоном

0

Телеканал «ТВі» попросив підтримки в боротьбі за свободу слова у громадян України, а також у міжнародних громадських організацій та європейських політиків

Про це йдеться у зверненні телеканалу до української громадськості, ПАРЄ, Європарламенту, ОБСЄ, місій спостереження за виборами, іноземних журналістів, посольств демократичних країн та міжнародних громадських організацій, текст якого мають у розпорядженні «Коментарі».

Як зазначили на каналі, з початку виборчої кампанії «ТВі» зазнає «безпрецедентного тиску, метою якого є знищення останнього непідконтрольного владі телеканалу».

«13 вересня в Окружному адміністративному суді міста Києва відбудеться слухання справи за позовом Державної податкової служби до телеканалу «ТВі», в результаті чого, канал може бути доведений до банкрутства, а проти його керівника Миколи Княжицького, знову може бути порушено кримінальну справу», - йдеться у зверненні.

Крім того, як зазначили журналісти, починаючи з кінця липня цього року, напередодні виборів, «Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вимагає від кабельних операторів незаконно виключати сигнал «ТВі». «Ми розуміємо, що більшість кабельних операторів діють під незаконним тиском української влади і під загрозою закриття», - вважають журналісти каналу.

«Ми потребуємо Вашої підтримки. Ми закликаємо Вас заявити українському Президентові Віктору Януковичу та іншим керівникам країни про неприпустимість репресій та знищення свободи слова, зокрема в передвиборний період», - йдеться у зверненні.

Як повідомляли «Коментарі», 3 липня податкова міліція Солом’янського району Києва порушила справу проти Княжицького за підозрою в ухилянні від сплати податків на суму 3 мільйони 25 тисяч гривень. На телеканалі «ТВі» були вилучені документи, що стосуються фінансово-господарської діяльності підприємства.

Наприкінці липня телеканал «ТВі» був відключений кабельною мережею «Тріолан». Директор київського «Тріолан» Вадим Сидоренко заявив, що телеканал був відключений з технічних причин.

З 1 вересня оператор кабельного телебачення «Воля-кабель» виключить телеканал «ТВі» з базового пакету і перенесе його в «розширений», що доступний набагато меншому числу глядачів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua