ЧЕРНІВЦІ

Прем’єр заявив, що для створення реалістичного бюджету порадники йому не потрібні

Азаров готовий самотужки написати держбюджет

0

Місія Міжнародного валютного фонду, яка зараз працює в Україні - суто технічна, в її завдання входить підготовка загальної оцінки ситуації в бюджетній та грошово-кредитній політиці країни. А для створення реалістичного бюджету порадники не потрібні

Про це прем’єр-міністр України Микола Азаров в ефірі «5 каналу».

«Мені для того, щоб зробити реалістичний бюджет, взагалі не потрібні ніякі порадники. Перш за все, я відповідаю за стабільність у країні і тому в інтересах уряду зробити реалістичний бюджет. А з МВФ дискусії продовжаться на звичайні теми - це реалістичність доходів бюджету, це ті заходи уряду, які будуть реалізовуватися з точки зору забезпечення фінансово-економічної стабільності в країні, це грошово-кредитна політика національного банку. Це традиційні питання, які стоятимуть на порядку денному роботи місії. Ну і звичайно, як завжди, я думаю, вони торкнуться питань роботи «Нафтогазу», роботи ЖКГ. Тобто, традиційний перелік питань, який зазвичай на порядку денному технічних місій», - заявивши Азаров.

Прем’єр зазначив, що завдання технічної місії - підготувати загальну оцінку ситуації бюджетної, ситуації грошово-кредитної політики, і дати рекомендації.

Крім того, Азаров підкреслив, що Україна вже два роки обходиться без кредитів МВФ і піде на відновлення кредитування тільки за умови, якщо це сприятиме розвитку вітчизняної економіки і не принесе шкоди населенню.

«Після закінчення своєї роботи вона має надати свої рекомендації уряду. А рішення про відновлення співпраці прийматиме Рада директорів МВФ», - додав Азаров.

Як повідомляли «Коментарі», з 29 серпня по 5 вересня в Україні працює технічна місія МВФ. В ході візиту будуть обговорюватися технічні питання, які стосуються держбюджету на 2013 рік, реформи енергетичного сектору та програми соціальної допомоги.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua