ЧЕРНІВЦІ

Захист поверне описане майно Луценка через суд

0

Працівники виконавчої служби відвідали квартиру колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та описали майно, конфісковане згідно з вироком Печерського суду. Захист екс-міністра оскаржить ці дії в суді

 

 За словами адвоката Луценка Оксани Дитинко, виконавець та оцінювач прийшли в трикімнатну квартиру екс-міністра і «почали описувати майно і фотографувати речі, в тому числі ті, що належать дітям», пише «Сегодня».

Як зазначила адвокат, процедура опису зайняла близько двох годин. За неофіційною інформацією, у списку: ліжка, табуретки, статуетки, люстри тощо. А ось картину, на якій був зображений Луценко в образі козака (подібна до полотна Рєпіна, де козаки пишуть листа турецькому султану), не описали. «Її продаж може обійтися дорожче самої картини», - пояснила Дитинко.

Водночас  адвокат Луценка Олексій Баганець повідомив «Коментарям», що захист подасть до суду на ці дії. «Потрібно було визначити державним виконавцям те майно, яке належить Юрію Луценку на правах індивідуальної власності. Вони цього не зробили, і захист оскаржить ці дії державного виконавця», - заявив він.

«У вироку написано, що конфіскації підлягає майно, що належить на правах приватної власності особисто Луценку, а не сім´ї. Не на правах спільного користування, а саме індивідуального», - додав адвокат.

«Зрозуміло, не можна накласти арешт на все, що вони побачили в квартирі - там Луценко не один живе. Там живе його дружина і двоє дітей. Це повний абсурд», - підсумував Баганець.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні рано вранці Юрія Луценка вивезли з Лук´янівського СІЗО

Вчора Державна пенітенціарна служба поширила повідомлення, що Луценко буде етапований в Менську колонію № 91 для відбування покарання.

Нагадаємо, рішенням Печерського суду Луценко був засуджений до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua