ЧЕРНІВЦІ

«Газпром» готовий був допомогти Партії регіонів напередодні виборів

«Газпром» був готовий зробити Партії регіонів подарунок до виборів

0

«Газпром» розглядав варіант послаблення в газовому питанні щодо України до парламентських виборів, щоб допомогти Партії регіонів

 Як пише видання «Ведомости», представник «Газпрому» Сергій Купріянов відзначив, що «переговори йдуть щодо всіх напрямів співпраці». Раніше працівники «Газпрому» казали, що послаблення можливі до парламентських виборів в  Україні, які відбудуться в жовтні, - щоб допомогти правлячій партії. Однак російський чиновник, який бере участь в обговоренні питання, упевнений, що рішення будуть тільки після виборів: Москва стоїть на своєму (в обмін на коригування контрактів Росія хоче вирішити й інші питання з Україною - щодо її газотранспортної системи,   Митного союзу тощо), а Київ не готовий приймати рішення до виборів.

Водночас колишні умови контрактів враховуються і в новому макропрогнозі Мінекономрозвитку до 2015 р.

Прогноз міністерства за ціною для України на 2012 р. - $ 368 за 1000 куб. м (при $ 392,7 для далекого зарубіжжя), на 2013 р. - $ 333 (при $ 361,6 для ЄС), на 2014 р. - $ 319,6 ($ 351,7), на 2015 р. - $ 335,6 ($ 366 , 1).

З нового макропрогнозу випливає, що нові знижки для України не плануються, констатує працівник «Газпрому». А розрив цін для сусідів і ЄС тільки скоротиться: було $65-83 на користь Європи, тепер - $ 25-32, випливає з матеріалів Мінекономрозвитку.

Як повідомляли «Коментарі», в 2010 році Україна вже одержала одну знижку-за рахунок запровадження  пільгового мита для «Газпрому».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua