ЧЕРНІВЦІ

Мавроді запустив МММ в Індії

Мавроді вирішив підзаробити на індусах

0

Створювач найбільшої в історії Росії фінансової піраміди МММ Сергій Мавроді реалізує аналогічний проект в Індії

Принцип індійської піраміди є таким самим, як у Росії та Україні: необхідно зареєструватися в системі на сайті, придбати віртуальний квиток «Мавра» і покликати друзів для реєстрації, щоб вартість «Мавра» зростала, пишуть «Ведомости».

Результати діяльності в Індії Мавроді не розкриває. Нещодавно на сайті системи з´явилося повідомлення: «Підрахунки належних бонусів поки не завершено». МММ обіцяє нарахувати їх на віртуальні рахунки протягом вересня.

Нагадаємо, Мавроді розпочав свою діяльність ще за часів СРСР. У 1989 році він заснував кооператив МММ, на базі якого створив десятки комерційних структур, у тому числі відоме АТ «МММ», вкладниками якого до 1994 року стали близько 15 млн осіб. Точних даних про завдані ним збитки немає, у 1997 році воно було визнано банкрутом.

У 2003 році Мавроді був заарештований за звинуваченням у шахрайстві, ухиленні від сплати податків; суд засудив його до 4,5 років позбавлення волі.

У 2007 році він вийшов на свободу, а в 2011-му запустив нову фінансову піраміду під старим брендом. МММ-2011 працювала через електронні гаманці WebMoney, на її сайті великими літерами повідомлялося, що це фінансова піраміда. Мавроді нікого в оману не вводив, і це заважало застосувати проти нього санкції. МММ-2011 працює також і в Україні, при цьому Мавроді заявляв про намір висунути свою партію в український парламент. 

Пізніше і в Росії, і в Україні запропонували прийняти законопроект, що запроваджує кримінальну відповідальність за фінансові піраміди.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua