ЧЕРНІВЦІ

В усіх школах Буковини навчальний рік розпочнеться з уроку "Край, де варто жити". Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», з таким нововведенням виступив голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв.

На переконання керівника крайової виконавчої влади, ще змалку в юних серцях  повинні засіватись зерна патріотизму, - пояснює ініціативу губернатора прес-служба ОДА

«Свій перший крок у суспільне життя цьогоріч зробить понад 10 тисяч першокласників області. Це - нова генерація буковинців, нове покоління, яке народилося в незалежній самостійній державі. Починати свій шлях у житті вони  повинні в сучасних комфортних європейських умовах, які ми й створюємо для них. А ще  починатися цей шлях має з любові - любові до свого села, району, краю, України», - підкреслив Михайло Папієв.

Голова облдержадміністрації додав, що Буковина буде такою, якою ми її омріємо і якою ми її побудуємо - разом з громадою.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», останнім часом слоган "Буковина - край, де варто жити" Папієв використовує за будь-якої нагоди. Лозунг губернатора розтиражували на десятках бігбордів по всій області.

Фото МБ

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua