ЧЕРНІВЦІ

Про смерть Оксани Макар напишуть книгу

0

 

Робота над синопсисом роману про Оксану Макар практично завершена, і якщо його схвалять німецькі замовники, то вже за 6 місяців книга буде готова

 

Про це повідомили автори - письменник Сергій Гаврилов та головний режисер ТРК «НИС-ТВ» Юрій Любаров, пише «УкрІнформ».

«Це буде не книга про злочин і кару, а художній твір про те, як суспільство допустило таку трагедію», - сказав Гаврилов. За його словами, своїм твором автори хочуть показати, що Миколаїв - це не Чикаго 1930-х років, подібне могло статись у будь-якому добропорядному європейському місті.

У романі буде кілька сюжетних ліній. Вони стосуватимуться як політичних партій та засобів масової інформації, які на цій справі здобули рейтинг, так і чиновників та правоохоронців, які по-різному поставилися до трагедії. «Звичайно, це будуть збірні образи, проте кожен себе впізнає», - зазначив Гаврилов.

Попри ствердження авторів, що вони зібрали багато інформації про цю справу, залишається невідомим, з яких джерел вони її отримали. Адже Гаврилов і Любаров не спілкувалися на цю тему ані з матір´ю Оксани Макар, ані з її адвокатами, ані з громадськими активістами, які, власне, і надали розголосу цій справі.

Більш того - вони не були на жодному засіданні з розгляду справи Макар у Центральному суді Миколаєва, що триває вже четвертий місяць.

Нагадаємо, в ніч з 9 на 10 березня Євген Краснощок, Артем Погосян і Максим Присяжнюк згвалтували 18-річну Оксану Макар, а потім, щоб приховати сліди злочину, спробували її спалити живцем на покинутій будові. Незважаючи на всі зусилля медиків, 29 березня дівчина померла.

Згідно судово-медичній експертизі, в момент скоєння злочину і в даний час всі підсудні знаходяться в здоровому глузді.

14 червня Краснощок визнав свою провину в замаху на вбивство дівчини. У той же час Погосян і Присяжнюк свою провину не визнали.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua