ЧЕРНІВЦІ

У Азарова вирішили відкласти європаливо на 9 років

0

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України пропонує дозволити використання автомобільних бензинів і дизельного палива стандарту Євро-3 до кінця 2016 року, а Євро-4 - до кінця 2020 року

Як повідомили «Коментарям» у Міненерговугілля, відповідні пропозиції містяться в проекті постанови Кабінету міністрів «Про затвердження техрегламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палив».

Разом з тим термін для введення в обіг автомобільних бензинів екологічного класу Євро-5 не обмежений.

Також проект техрегламенту дозволяє ще 3 роки з дня набуття ним чинності допускати в обіг раніше виготовлене паливо.

При цьому з 2017 року забороняється виробництво та реалізація суднових палив з вмістом сірководню понад 0,0002%, а також котельного палива з вмістом сірки понад 1%.

Як повідомляли «Коментарі», нові стандарти якості палива - «Євро-4» і «Євро-5» - повинні були вступити в силу з 1 липня.

Дія старих стандартів якості палива в Україні регулярно подовжується з 2007 року.

Востаннє, коли подовжувалися старі стандарти (на початку 2012 р.), Міненерговугілля повідомило, що власники українських НПЗ взяли на себе зобов´язання здійснити модернізацію заводів для переходу на випуск нафтопродуктів за ДСТУ 4839:2007 «Бензини автомобільні підвищеної якості» і ДСТУ 4840:2007 «Паливо дизельне підвищеної якості» (відповідають до вимог EN228 і EN590).

Зокрема, Дрогобицький і Надвірнянський НПЗ, а також Шебелинський ГПЗ повинні провести подібну модернізацію до 31 грудня 2012 року.

У той же час експерти та учасники ринку вважають, що скасування дії застарілих ДСТУ матиме позитивний вплив на нафтопереробну галузь.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua