ЧЕРНІВЦІ

Глава держави підписав укази про доступ до ліків

Президент велів підсадити українців на таблетки

0

 

Президент України Віктор Янукович ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про забезпечення українців доступними ліками

 

Про це йдеться в Указі Президента № 526/2012 «Про забезпечення населення якісними і доступними лікарськими засобами», текст якого мають «Коментарі».

Згідно з документом, в Україні в тримісячний термін повинні бути розроблені та внесені на розгляд Верховної Ради України законопроекти у зв´язку з ратифікацією конвенції Ради Європи про підробку медичної продукції і подібні злочини, які загрожують охороні здоров´я, а також про внесення змін до закону України «Про лікарські засоби» щодо обов´язкового визначення під час державної реєстрації генеричних лікарських засобів їх біоеквівалентності, терапевтичної ефективності, наявності вищих фармакоекономічних характеристик. Прискорено затвердження нормативно-правових актів, прийняття яких випливає із Закону України «Про здійснення державних закупівель», про особливості укладення та виконання рамкових угод, порядок визначення генеральних замовників.

А також планується запропонувати Генеральній прокуратурі України провести у тримісячний термін перевірку додержання вимог законів при здійсненні державної реєстрації лікарських засобів та за результатами такої перевірки вжити в установленому порядку в разі необхідності відповідних заходів реагування.

Як повідомляли «Коментарі», в Україні 1 червня стартував проект з контролю за цінами на ліки для хворих на гіпертонічну хворобу, а з 1 вересня почне діяти механізм з доступу до ліків і медичних послуг.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua