ЧЕРНІВЦІ

Тюремники анонсували відправлення Луценка до Менської колонії

0

Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко буде етапований в Менську колонію № 91 для відбування покарання

Про це «Коментарям» повідомили в Державній пенітенціарній службі України.

У відомстві нагадали, що розпорядження Печерського районного суду міста Києва про виконання вироку Луценка надійшло в Київський слідчий ізолятор 30 травня цього року.

«Згідно з вимогами кримінально-процесуального законодавства, обвинувальний вирок після набуття чинності є обов´язковим для всіх державних і громадських підприємств, установ та організацій, посадових осіб та громадян і підлягає виконанню на всій території України», - заявили в ДПтСУ.

«Враховуючи викладене, а також рішення регіональної комісії управління ДПтС України в Києві та Київській області, призначене Луценкові покарання за вироком Печерського районного суду Києва від 27 лютого 2012 року в вигляді 4 років позбавлення волі нині підлягає виконанню в Менській виправній колонії (№ 91) Чернігівської області», - заявили в службі.

Як повідомляли «Коментарі», 17 серпня Печерський районний суд Києва засудив Луценка до двох років обмеження волі за службову недбалість, допущену при продовженні терміну стеження в рамках розслідування кримінальної справи за фактом отруєння кандидата в Президенти Віктора Ющенка. Раніше Луценко був засуджений до чотирьох років позбавлення волі у справі про виділення квартири його водієві та відзначення Дня міліції.

29 серпня уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська заявила, що Менська колонія готова прийняти Луценка.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua