ЧЕРНІВЦІ

Черговий саміт Україна-ЄС може не відбутися

Європа готова відмовитися від саміту Україна-ЄС

0

 

Запланований на осінь цього року черговий саміт Україна-ЄС може не відбутися

 

Про це в інтерв´ю «Українській правді» заявив голова представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.

Він нагадав, що в Україні заплановані вибори на жовтень цього року. «І до того ж, є кілька питань, які ЄС відстежує з величезною увагою - це політично мотивовані справи, використання юстиції та майбутні вибори. Тому сьогодні немає підтвердження того, що будуть створені належні умови для проведення цього саміту», - сказав Тейшейра.

Також він зазначив, що, в порівнянні з попередніми роками, як правило, подібні саміти оголошувалися завчасно і завжди сприймалися як такі, що відбудуться обов´язково. Ніхто не ставив під сумнів можливість того, що саміт буде проведений. «Сьогодні ми ще не починали обговорення дат, місця проведення саміту або питань, які підніматимуться на саміті», - додав представник ЄС.

За його словами, якщо цей саміт відбудеться, то на території Європейського Союзу. «Хтось повинен прийняти рішення - і це буду не я - про те, чи відбудеться цей саміт. Якщо він відбудеться, то він повинен пройти на рівні глав держав з європейської сторони - це президент Ван Ромпей, президент Баррозу та з української сторони - президент Янукович», - сказав Тейшейра.

Як повідомляли «Коментарі», 29 серпня Вищий спеціалізований суд України відмовився задовольнити касацію захисту Тимошенко на вирок Печерського суду, яким екс-прем´єр засуджена до семи років позбавлення волі

Своє невдоволення таким рішенням відразу ж висловили в США, Великобританії, Швеції, Канаді, керівники Євросоюзу і в Парламентській асамблеї Ради Європи.

Влітку цього року голова Європейської Ради Херман Ван Ромпей заявив, що Брюссель підпише з Україною Договір про асоціацію, коли переконається, що Київ поважає верховенство закону.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua