ЧЕРНІВЦІ

Симоненко: Виплату вкладів Ощадбанку СРСР потрібно передбачити в держбюджеті

0

За нинішньої влади вкладники ніколи не отримають свої кошти з рахунків колишнього Ощадбанку СРСР

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі КПУ, про це в ході прес-конференції у Житомирі заявив лідер Компартії України Петро Симоненко.

Він також додав, що КПУ пропонує визнати вклади Ощадбанку СРСР державним боргом, тобто, узаконити їх. Таким чином, уточнив Петро Симоненко, будь-яка влада зобов’язана буде передбачити ці кошти в Державному бюджеті.

За словами лідера комуністів, представникам великого капіталу не вигідно повертати вклади Ощадбанку СРСР. Він пояснив, що для цього олігархам доведеться повернути свій надприбуток народу.

«У складі Верховної Ради 300 мільйонерів та мільярдерів і навряд чи вони будуть ділитися своїми коштами, щоб повернути вклади. Те, що сьогодні заявляється про повернення жалюгідних копійок, пов’язане виключно з майбутніми виборами», - зазначив Петро Симоненко.

Він також розкритикував ініціативу Кабінету Міністрів України провести повторну перереєстрацію вкладників Ощадбанку СРСР.

«За цей час усіх, кому треба повертати вклади, стане ще менше. При цьому я хочу нагадати, що в бюджеті-2012 на дану ініціативу не було передбачено ні копійки. Тобто ніхто і нічого спочатку не хотів повертати», - підкреслив Петро Симоненко.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua