ЧЕРНІВЦІ

«Наша Україна» подала в суд на ЦВК

0

Політична партія «Наша Україна» просить суд скасувати положення постанови Центральної виборчої комісії №604, яким затверджено список кандидатур до окружних виборчих комісій, поданий фракцією блоку «Наша Україна – Народна самооборона», складений без врахування квоти власне партії «Наша Україна»

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі «Нашої України», відповідний адміністративний позов до ЦВК, фракції «Наша Україна – Народна самооборона» та її голови Миколи Мартиненка, направлений до Київського адміністративного апеляційного суду. Розгляд відбудеться 30 серпня.

Партія «Наша Україна» вважає постанову ЦВК неправомірною та ухваленою з порушеннями Конституції та законів через порядок подання кандидатур від фракції «Наша Україна – Народна самооборона».

Зокрема в партії наголошують, що Микола Мартиненко не враховував квоту партії при формуванні списку кандидатур до складу окружних виборчих комісій згідно з  положенням Угоди про утворення виборчого блоку від 2 серпня 2007 року. 

Таким чином, «Наша Україна» вважає, що при поданні до ЦВК списку кандидатур до складу окружних виборчих комісій від Блоку «Наша Україна – народна самооборона» були допущені порушення, що призвели до ухвалення оскаржуваної Постанови ЦВК всупереч вимогам частини 2 ст. 3 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», частини 4 ст. 3, ч.2 ст. 27, п.4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Як зазначили в партії, в наслідок таких дій «Нашу Україну» було позбавлено можливості реалізувати свої права як суб’єкта виборчого процесу.

«Слід вважати, що Позивач - політична партія «Наша Україна» списку кандидатур до складу окружних виборчих комісій у спосіб визначений Законом України «Про вибори народних депутатів України» не подавала, а списки, що були подані від Блоку «Наша Україна – народна самооборона» складені та подані з порушенням вимог законодавства України», - йдеться у позовній заяві.

Як повідомляли «Коментарі», Центральна виборча комісія провела жеребкування для визначення складу окружних виборчих комісій на виборах Верховної Ради для непарламентських партій.

Однак в КВУ заявили, що склади окружних виборчих комісій будуть змінені, оскільки в них є випадкові люди, яких не можуть знайти.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua