ЧЕРНІВЦІ

У Львові вважають «мовний» закон неконституційним

Львівська міськрада назвала «мовний» закон геноцидом

0

Львівська міська рада на позачерговій сесії прийняла звернення до українського народу з приводу скандального «мовного» закону Ківалова-Колесніченка

За звернення проголосувало 72 із 74 присутніх депутатів, повідомляють «Українські новини».

У цьому зверненні міськрада звинуватила українську владу в деукраїнізації інформаційного простору, русифікації освіти, науки, культури та публічної сфери.

На думку львівських депутатів, це свідчить про підготовку до інтеграції України з Росією.

У зверненні також йдеться, що підписання «антидержавного та антиукраїнського за формою закону про мовну політику» свідчить про перехід до політики «відкритої русифікації і мовного геноциду титульної української нації».

Крім того, Львівська міськрада має намір оскаржити «мовний» закон у Конституційному Суді.

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Сергія Ківалова та Вадима Колесніченка, ухвалений Верховною Радою 3 липня. 10 серпня «мовний» закон був опублікований і, як наслідок, набув чинності.

Після набуття законом чинності у більш ніж шести областях сходу та півдня України, місцеві ради прийняли рішення на підтримку російської мови. Водночас деякі місцеві ради Західної України закликали не виконувати цей закон.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua