ЧЕРНІВЦІ

Двірники наразі працюють на ентузіазмі

Львів під загрозою сміттєвого колапсу

0

Депутати Львівської міської ради під час позачергової сесії відмовились додатково розглянути питання про внесення змін до міського бюджету щодо виділення коштів на прибирання міста. Кошти на санітарну очистку території закінчилися ще 10 серпня

Як повідомляє «Львівський портал», про це розповіла  голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.

За її словами, працівники зараз прибирають район, сподіваючись, що на сесії міської ради будуть виділені додаткові кошти на прибирання.

«Мені дуже прикро, що сьогодні на сесії це питання не розглянуто. Необхідно виплачувати заробітну платню двірникам, працівникам ЛКП і ШРП, платити за вивіз сміття. За відсутності коштів на прибирання може статися колапс на території Галицького району та всього міста», - заявила Маруняк.

«Якщо гроші не виплатять, люди задарма працювати не будуть. Зараз вони ще працюють на ентузіазмі і вірять, що питання буде вирішено. Якщо люди відмовляться прибирати, місто буде брудним, у тому числі і його центральна частина. Тому у мене є великі перестороги і велике прохання до депутатського корпусу, аби ці кошти були виділені, і ми мали можливість виплачувати заробітну платню працівникам за їхню роботу», - додала вона.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua