ЧЕРНІВЦІ

Навчання в школі, як і раніше, «з´їдає» шлунок дітей

0

Найчастіше учні скаржаться на хвороби шлунка, органів дихання та зору

 Про це, як передає кореспондент «Коментарів», повідомила начальник управління охорони материнства, дитинства та санзабезпечення  Міністерства охорони здоров´я України Альона Терещенко.

За її словами, структура найпоширеніших захворювань, які зустрічаються у школярів всіх вікових категорій, не змынюэться впродовж декількох років.

«На першому місці знаходяться захворювання органів травлення, що свідчить про збої в раціональному харчуванні. На другому місці - захворювання органів дихання, а на третьому - хвороби очей», - сказала Терещенко.

Також вона зазначила, що до найпоширеніших порушень здоров´я у дітей належать захворювання ендокринної системи та опорно-рухового апарату.

Між тим, за словами Терещенко, за останні п´ять років намітилося зниження кількості порушень зору та постави, а також сколіозу у дітей. У цьому навчальному році з 1000 оглянутих дітей у віці 6 років лише у 48 хлопців були виявлені порушення зору. На початку минулого навчального року кількість таких дітей була близько 50-ти. Що стосується сколіозу, то він був виявлений в 9,34 випадках на тисячу (для порівняння, в минулому році цей показник становив 9, 56). Кількість же першокласників з порушенням постави трохи зросла: з 39 осіб на тисячу в 2010-2011 навчальних роках до майже 41 у нинішньому.

Як повідомляли «Коментарі», МОЗ пропонує запровадити «уроки сну» першокласникам, щоб зміцнити організм дітей.

 

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua