ЧЕРНІВЦІ

Його інвестиційний фондотримав 70 заявок на фінансування

За чотири місяці з моменту реєстрації інвестиційний фонд з підтримки малого підприємництва "Буковина" отримав 70 заявок на фінансування бізнес-проектів. Як повідомляють , інформацію про це з посиланням на прес-службу Федерації роботодавців України, оприлюднив офіційний сайт Чернівецької ОДА.

За інформацією прес-служби, заявки надійшли від підприємців з Київської, Львівської та Чернівецької областей. Із загального числа заявок, що надійшли, 41 стосується фінансування бізнес-ідей "з нуля". Серед них - розробка нових методів діагностики і лікування онкологічних захворювань, виробництво безконтактних термометрів, проектування енергонезалежних систем життєзабезпечення житлових будинків, енергозберігаючих вікон з електропідігрівом скла, бізнес-проекти зі створення туристичної компанії, виробництва органічних добрив, надання послуг для бізнесу, IT-проекти.

Основним інвестором фонду "Буковина" є Голова Федерації роботодавців України, Голова Ради директорів Групи компаній Group DF Дмитро Фірташ.
Фонд "Буковина" здійснює фінансування за двома схемами: фінансування бізнес-ідей "з нуля" і пільгове кредитування вже існуючих підприємств під 5-15% річних. Автори ідей зможуть отримати на реалізацію проектів 50-80 тис. гривень від фонду і стануть основними власниками нових підприємств. Частка фонду в таких компаніях становитиме від 10 до 49%. При успішній реалізації проекту фонд зможе заробити, продавши свою частку в підприємстві.

Рада з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій в Чернівецьку область на чолі з Головою Чернівецької ОДА Михайлом Папієвим та Наглядова рада інвестиційного фонду "Буковина" відберуть проекти, які отримають фінансування, 18 вересня 2012 року, повідомили у прес-службі. Перевагу нададуть найбільш перспективним бізнес-ідеям, які можуть досягти точки беззбитковості протягом першого року роботи. Крім того, проекти повинні легко адаптуватися для реалізації в інших регіонах України та за кордоном. Обов`язковими умовами також є наявність реалістичного бізнес-плану і кваліфікованого менеджменту, який буде керувати проектами.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», створення фонду "Буковина" ініціював Голова Федерації роботодавців України, Голова Ради директорів Групи компаній Group DF Дмитро Фірташ під час зустрічі з бізнесменами в Чернівцях в лютому 2012 року. Основну частину коштів у фонд "Буковина" вніс Дмитро Фірташ. Інвесторами фонду також стали чотири чернівецькі підприємства: "Трембіта", "Техно Плюс" "Чернівецький машзавод" та "Роднічок".

Фото PHL

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua