ЧЕРНІВЦІ

НСК «Олімпійський» подорожчав ще на 1 млн

0

У рамках підготовки до Євро-2102, через два місяці після його завершення, на проектну документацію НСК «Олімпійський» витратять ще 1 млн гривень

Про це йдеться у «Віснику державних закупівель».

Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів у ході закупівлі в одного учасника підписало 28 серпня договір з орендним підприємством «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» на постачання послуг з підготовки проектної документації.

За 1 млн 80 тис. гривень з державного бюджету підприємство має провести додаткові роботи з науково-технічного супроводження I-го пускового комплексу за об’єктом: «Будівництво та облаштування функціональних зон та схем планування пішохідно-транспортних шляхів з розміщенням автостоянок та об’єктів громадського обслуговування для проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на прилеглих до НСК «Олімпійський» територіях за адресою вул. Червоноармійська, 55.

Закупівля обґрунтовується тим, що, враховуючи стислі терміни введення об’єкта в експлуатацію, виникла необхідність в закупівлі додаткових робіт з науково-технічного супроводу I-го пускового комплексу на об’єкті.

Нагадаємо, вартість реконструкції НСК «Олімпійський» становить 4,6 млрд грн. Плюс 104 млн на впорядкування Троїцької площі біля стадіону і 402 млн грн на облаштування 1,5-кілометрової зони навколо стадіону.

Як повідомляли «Коментарі», 28 серпня Нацагентство з підготовки до Євро-2012 заплатить 2 млн 600 тис. 58 грн за встановлення скляних перегородок у Міжнародному аеропорту «Донецьк» у ході підготовки до проведення чемпіонату Європи з футболу.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua