ЧЕРНІВЦІ

На Луганщині сталася перша передвиборча бійка

0

У місті Сєверодонецьк Луганської області  зафіксовано перший випадок фізичного зіткнення прихильників двох кандидатів у 106-му мажоритарному окрузі - Олексія Кунченка і Олександра Фурмана

 Як повідомляють «Луганськ.Коментарі» про це заявили в Комітеті виборців України.

Як заявили в КВУ, інформація, пов´язана з цим інцидентом, «досить суперечлива». У Партії регіонів стверджують, що під час виступу перед виборцями Сєверодонецька Сергія Шахова та Олександра Фурмана в районі будинку на Гвардійському проспекті, люди Шахова (41 людина) нібито напали на групу сєверодончан і жорстоко їх побили. Були повідомлення про нібито «розтоптаний мегафон і поламані ребра».

«Очевидець, який був присутній на зустрічі, розповів нам про те, що агітатор Олексія Кунченка під час виступу Сергія Шахова спробував пробитися до мікрофона, але охорона Шахова скрутила йому руки і відтягла вбік. Чи були після цього ще якісь конфлікти, це джерело не знає», - додали в КВУ.

Сєверодонецька міліція підтвердила, що інцидент мав місце, проте потім категорично відмовилася надати будь-які подробиці того, що трапилося.

За даними Луганського відділення КВУ, групи молодих агітаторів Кунченка будуть присутніми на зустрічах інших кандидатів з виборцями і проводитимуть в цей час контрагітацію. Така технологія в Сєверодонецьку вже застосовувалася: в 2002 році прихильники колишнього мера Володимира Грицишина таким чином перешкоджали у проведенні агітації його головному конкурентові Петру Чернишину.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua