ЧЕРНІВЦІ

На ринку легкої промисловості в тіні крутиться 64 мільярди гривень

0

Причиною такого співвідношення між легальною та нелегальною продукцією є фактична відсутність контролю за товарами, що ввозяться в Україну , вважають в Асоціації «Укрлегпром»

 Як повідомила «Коментарям» виконавчий директор Української асоціації підприємств легкої промисловості Тетяна Замороко, ємність українського ринку легпрому становить на сьогодні близько $10 млрд. При цьому легальна продукція на цьому ринку, за статистикою Асоціації, займає частку всього в 18%, залишаючи в тіні понад $8 млрд.

Серед причин  такої ситуації вона називає відсутність контролю за товаром, що ввозиться в Україну, та його якістю.

«Жодних зрушень (за останній рік, з моменту початку розмов про імпортозаміщення - Ред.) немає. Яке імпортозаміщення може бути, якщо весь китайський і турецький імпорт ще й продається без урахування контролю за «спрощенку». А скільки завозиться за «гуманітаркою», яка ніким не контролюється? Яка, в принципі,  має бути віддана незаможним. А ми не знаємо, кому вона віддається і чи віддається безкоштовно. Українські швейні фабрики, що виробляють шкільну форму, знаходяться в дуже складній конкурентній боротьбі. За шкільною формою у нас немає ніякого контролю товару. Найцікавіше, що на сьогодні діє урядова постанова ще 1996 року, якою регламентується, що у складі форми вовни повинно бути не менш ніж 35%, а замість неї ми сьогодні бачимо оброблені хімією матеріали. Ніхто цим не займається», - також сказала вона «Коментарям».

 Докладніше про те, як в країні на сьогодні реалізується політика імпортозаміщення, читайте в матеріалі «Українських школярів знову одягнуть в китайську форму».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua