ЧЕРНІВЦІ

Ввечері 29 серпня відбулося перше засідання окружної виборчої комісії у 201 виборчому окрузі з центром у Чернівцях. Вів засідання голова Андрій Румянцев, секретар комісії був відсутній. Члени комісії прийняли присягу, комісія затвердила тимчасовий графік роботи, розподілила посадові обов`язки та затвердила порядок оплати праці. Також члени комісії вирішили звернутися до ЦВК для вирішення питання з кандидатурою секретаря комісії.


Уповноважена особа політичної партії ВО "Батьківщина" в 201 окрузі Олексій Каспрук подав у комісію скаргу на порушення правил передвиборчої агітації секретарем Чернівецької міської ради Віталієм Михайлішиним, кандидатом у народні депутати України від Партії регіонів. Він навів приклади встановлення у місті рекламних біг-бордів з зображенням кандидата у народні депутати Віталія Михайлішина, рекламні статті у газетах, не позначені відповідно та не оплачені з депутатського фонду.
Комісія розглянула матеріали скарги і визнала дії Віталія Михайлішина такими, що суперечать законодавству про вибори народних депутатів та зобов`язала кандидата утриматися від використання ресурсів та об`єктів Чернівецької міськради у своїй передвиборчій агітації

За таке рішення одноголосно проголосували усі 10 присутніх членів комісії
Фото, відео: «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua