ЧЕРНІВЦІ

Турчинов впевнений, що ЄСПЛ винесе рішення протягом місяця

Європейський суд може звільнити Тимошенко протягом місяця

0

Європейський суд з прав людини  ухвалить рішення щодо незаконності арешту екс-прем`єра Юлії Тимошенко протягом місяця

 Про це в ефірі «5 каналу» заявив керівник центрального виборчого штабу «Батьківщини» Олександр Турчинов.

«У нас не має сумніву, що Європейський суд з прав людини розгляне всі питання, і, безумовно винесе  справедливе рішення щодо незаконності утримання за гратами, щодо незаконності арешту Юлії Тимошенко», – зазначив опозиціонер.

«За нашим прогнозами, в таких серйозних питаннях суд виносить рішення протягом місяця. Тобто протягом місяця ми з вами повинні очікувати рішення Європейського суду», – заявив Турчинов.

В свою чергу захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що позитивне рішення Євросуду «може означати автоматичне звільнення Юлії Тимошенко, як це було у справі «Фатуллаєв проти Азербайджану», коли Європейський суд напряму дав вказівку Азербайджану звільнити Фатуллаєва».

Як повідомляли «Коментарі», 29 серпня Вищий спеціалізований суд України відмовився задовольнити касацію захисту Тимошенко на вирок Печерського суду, яким екс-прем´єр засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення влади при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році. 

28 серпня Європейський суд з прав людини почав розгляд скарги Тимошенко на незаконний арешт. Очікується, що вердикт ЄСПЛ щодо цієї скарги з’явиться через півтора-два місяці.

До 3 вересня адвокати Тимошенко планують подати другу скаргу до Європейського суду, котра буде стосуватися позбавлення екс-прем’єра права на справедливе правосуддя під час розгляду «газової» справи

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua