ЧЕРНІВЦІ

Дельфінів у Чорному морі нищать військові навчання

0

 

Військові навчання, які проводяться в Чорному морі, можуть бути однією з причин масової загибелі дельфінів

 

Таку думку висловив держінспектор територіального відділу Східно-Чорноморської Держрибоохорони Костянтин Естерлейн, повідомляють «Аргументи тижня - Керч».

Коментуючи викид дельфінів на узбережжі Чорного моря, інспектор повідомив, що існує три причини сезонної загибелі дельфінів.

«По-перше, це природні причини. Дельфін схильний до впливу зовнішніх факторів. Дії цих тварин до кінця не вивчені, але не можна виключати природні причини масового викиду на берег. По-друге - в цьому районі щорічно проходять військові навчання. Час навчань збігається. По-третє - час лову камбали-калкана. Але на тих тушах, які ми знаходили і відправляли на експертизу, не було зовнішніх пошкоджень», - зазначив Естерлейн.

За словами інспектора рибоохорони, кожен раз екологи та інспектори, коли знаходять дельфінів на березі, проводять дослідження. Але остаточна причина масової загибелі дельфінів досі не відома.

Нагадаємо, в травні українські військовослужбовці вже взяли участь у спільних російсько-українських навчаннях ВМС «Фарватер миру-2012».

9 липня в Україні почалися міжнародні військово-морські навчання «Сі Бриз 2012». Півтисячі солдатів з 16 країн світу, а також два десятки кораблів та інша військова техніка задіяли у навчаннях «Сі Бриз» в цьому році.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua