ЧЕРНІВЦІ

Прізвища Тимошенко та Луценка будуть в бюлетені

Тимошенко та Луценко потрапили до виборчого бюлетеня

0

Прізвища колишнього прем´єр-міністра Юлії Тимошенко та екс-глави МВС Юрія Луценка потраплять до виборчого бюлетеня, незважаючи на те, що Центрвиборчком відмовив їм у реєстрації кандидатами в нардепи

Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія, повідомляє «УНІАН».

Згідно з цим рішенням, в тексті бюлетеня відразу після назви партії будуть зазначені імена, по батькові та прізвища перших п´яти кандидатів у депутати, висунутих партійними з´їздами, в тому числі Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та Павла Лазаренка.

При цьому заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна запропонувала прийняти проект рішення, який чітко відповідав би нормам закону про вибори, відповідно до яких у виборчому бюлетені разом з назвою політичної сили мають зазначатися імена та по батькові, але без прізвищ кандидатів у депутати, висунутих партійними з´їздами, оскільки в законі використовується формулювання «ім´я власне».

Однак після дискусії члени ЦВК цю пропозицію не підтримали та прийняли рішення, що, в тексті бюлетеня будуть зазначені імена, по батькові та прізвища перших п´яти кандидатів у депутати, які були висунуті партіями, але не зареєстровані ЦВК.

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Центрвиборчком відмовив у реєстрації Тимошенко та Луценка через наявність у них судимостей. 15 серпня Вищий адмінсуд підтвердив законність цього рішення.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua