ЧЕРНІВЦІ

Україна витратить 15 млн грн на економічний піар

0

Державне агентство з інвестицій витратить понад 15 млн бюджетних гривень, щоб залучити в Україну іноземні гроші

 

 Про це йдеться в повідомленні «Вісника державних закупівель».

Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України під час відкритих торгів 23 серпня уклало договори на проведення заходів зі співпраці в галузі інвестицій та сприяння економічному розвитку України на загальну суму в 15 млн 389 тис. 218 гривень.

З ТОВ «САН Івент» укладено договір на 3 млн 486 тис. 858 грн для проведення міжнародного інвестиційного форуму в Україні в місті Ялта. Компанія має взяти на себе весь комплекс з організації заходу, фото- і відеозйомку, розробку сайту і рекламних роликів, також відповідати за поширення інформації про заходи в пресі, забезпечити трансфер акредитованих журналістів до місця проведення форуму (Київ-Ялта), забронювати в місті готелі для пулу акредитованих журналістів і забезпечити розселення та трансфер. Готелі мають бути рівня від 2 до 4 зірок, а також урочистий фуршет на 400 осіб.

Головними цілями заходу названо позиціонування України як країни-лідера в регіоні центральної та східної Європи в плані політичної, фінансової і бізнес-активності та поліпшення інвестиційного іміджу України.

У свою чергу ТОВ «Лерон Тревел Менеджмент» бере на себе зобов´язання з проведення роуд-шоу з метою надання міжнародній спільноті актуальної, всеосяжної інформації про інвестиційні можливості в Україні та залучення в Україну іноземних інвестицій.

Роуд-шоу відбуватимуться: 24 вересня - 3 жовтня 2012 р. - Москва, Варшава, Париж, Мюнхен, Рим; 23 жовтня - 1 листопада 2012 р. - Сінгапур, Сеул, Пекін, 12 - 22 листопада 2012 р. - Торонто, Сан-Франциско, Вашингтон, Сан-Паулу, 3 - 14 грудня 2012 р. - Ер-Ріяд, Доха, Тель-Авів.

Під час заходів обов´язково повинні бути присутніми керівник / заступник керівника місцевого партнера в країні перебування (іноземне інвестиційне агентство, торгово-промислова палата, бізнес-асоціація), провідні бізнесмени, керівники компаній вищого рівня, особи, що приймають рішення, представники об´єднань підприємств, політики, громадські діячі, мінімум 5 журналістів із провідних економічних видань на кожному заході. Сума договору становить 11 млн 902 тис. 360 гривень.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua