ЧЕРНІВЦІ

«Нафтогаз України» витратить 1,6 млн на корпоративний сайт

0

НАК «Нафтогаз» створює корпоративний сайт для внутрішнього користування за 1,6 млн гривень

 Про це йдеться в повідомленні «Вісника державних закупівель».

НАК «Нафтогаз України» під час відкритих торгів підписав 22 серпня договір з ТОВ «Лізард софт» з впровадження нового корпоративного порталу на базі SharePoint.

Вартість послуг становитиме 1 млн 618 тис. гривень. Завдаток у розмірі 70 тис. грн. має бути сплачений протягом 90 днів і назад не повертається.

Згідно з технічними вимогами, головна сторінка сайту повинна мати графічну частину, навігаційне меню, інформери, а також розділ контенту, на якому відвідувач зможе отримати доступ до новин компанії. Дизайн сайту має збігатися з корпоративними дизайном сайту НАК «Нафтогаз України». Також мають бути розроблені блоки: «Соціальна політика» і «Профспілкова діяльність». Також підрядник повинен протягом 60 хвилин відреагувати на помилки сайту в цілому або деяких елементів, протягом 72 годин на аномалії, які призвели до втрати функціоналу ресурсу. Сайт має бути завершений до 31 грудня 2012 року.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України витратив 330 тис. грн на модернізацію свого сайту, вартість робіт з оновлення сайту Верховної Ради становила 493 тис. гривень, його оновили пошуковим механізмом і збільшили кількість документів більш ніж в 2 рази. Крім того, була додана нова база даних «Законодавство АР Крим».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua