ЧЕРНІВЦІ

ЄС глибоко розчарований українським правосуддям

0

Європейський Союз глибоко розчарований у зв´язку з прийнятим рішенням за касацією екс-прем´єра Юлії Тимошенко у «газовій справі»

 Про це в середу, 29 серпня, в Брюсселі заявив представник Європейської комісії Майкл Манн, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми з жалем відзначили рішення Вищого спеціалізованого суду України. Ми глибоко розчаровані наслідками поточної ситуації, коли два важливих лідера опозиції не зможуть взяти участь в майбутніх парламентських виборах, коли суд не поважає міжнародні стандарти щодо справедливого, прозорого процесу», - зазначив Манн.

Разом з тим він наголосив на важливості для української влади зробити конкретні кроки, «щоб вирішити системні проблеми судової системи, а також виборчого правосуддя, включаючи справи Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших», а також не допускати повторення подібних ситуацій у майбутньому.

«Ми також зі стурбованістю відзначили новий вирок щодо Луценка. Ми будемо продовжувати пильно стежити за розвитком ситуації, пов´язаної зі справами щодо Тимошенко, Луценка та інших», - зазначив Манн.

28 серпня європейський суд з прав людини розпочав розгляд скарги Юлії Тимошенко на незаконний арешт. Очікується, що вердикт ЄСПЛ  за цією скаргою з´явиться через півтора-два місяці.

29 серпня Вищий спеціалізований суд України оголосив рішення, згідно з яким касаційна скарга захисту екс-прем´єра України Юлії Тимошенко на вирок у «газовій справі» задоволенню не підлягає.

Колегія суддів визначила: рішення Печерського районного суду Києва та ухвалу апеляційного суду залишити без змін.

Нагадаємо, 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua