ЧЕРНІВЦІ

Україні обіцяють пільги в обмін на Митний союз

0

 

Пільги на сплату утилізаційного збору за транспортні засоби при постачанні на територію Росії передбачені тільки членам Митного союзу

 

Про це заявив заступник начальника Головного управління федеральних митних доходів та тарифного регулювання ФМС Росії Рустам Хакімов, передає «УНІАН».

«У нас федеральним законом перелік пільг встановлений і там пільги тільки для держав - членів Митного союзу передбачені. Чи суперечить це Зоні вільної торгівлі, я зараз не готовий прокоментувати», - сказав Хакімов.

При цьому він повідомив, що подальші переговори з цього питання веде міністерство промисловості та торгівлі РФ. Він також зазначив, що ставки утилізаційного збору будуть регулюватися окремою постановою уряду РФ, яка вийде протягом найближчих днів.

Як повідомляли «Коментарі», з 1 вересня набувають чинності поправки до закону «Про відходи виробництва та споживання», відповідно до яких, в Росії починають стягувати утилізаційний збір. Проблема для українських автомобільних експортерів в Росії в тому, що цей збір їм доведеться платити відразу, а для російських автозаводів передбачена можливість надати лише письмову гарантією і потім утилізувати випущений автомобіль.

У свою чергу прем´єр-міністр України Микола Азаров заявив, що введення в Росії утилізаційного збору на автомобілі не буде сприяти розвитку україно-російських відносин

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua