ЧЕРНІВЦІ

У Британії розчаровані рішенням за касацією Тимошенко

Британія обіцяє і надалі тиснути на Україну через Тимошенко

0

Великобританія продовжить тиск на Україну, щоб домогтися повної участі української опозиції в майбутніх парламентських виборах

Про це заявив міністр Великобританії у справах Європи Девід Лідінгтон, повідомляє «Тиждень».

Зокрема, він висловив жаль з приводу рішення Вищого спецсуду, який не задовольнив касацію екс-прем´єра Юлії Тимошенко на вирок у газовій справі. «Ми постійно звертали увагу на занепокоєння незалежних експертів з приводу проведення суду над пані Тимошенко та іншими представниками опозиції», - зазначив дипломат.

При цьому Лідінгтон пообіцяв, що «Великобританія буде продовжувати тиснути на Україну, щоб вона припинила вибіркове правосуддя та забезпечила, щоб опозиція могла повною мірою брати участь у вільних і справедливих парламентських виборах у жовтні».

«Без чітких доказів, що Україна підтримує демократію та верховенство права, просування угоди про асоціацію України з ЄС і надалі буде утруднено», - резюмував Лідінгтон.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні Вищий спеціалізований суд України відмовився задовольнити касацію захисту Тимошенко на вирок Печерського суду, яким екс-прем´єр засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення влади при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році

28 серпня Європейський суд з прав людини розпочав розгляд скарги Тимошенко на незаконний арешт. Очікується, що вердикт ЄСПЛ за цією скаргою з´явиться через півтора-два місяці.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua