ЧЕРНІВЦІ

Захист Тимошенко подасть нову скаргу в Європейський суд до 3 вересня

0

Захист колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко має намір до 3 вересня оскаржити в Європейському суді з прав людини позбавлення екс-прем’єра права на справедливе правосуддя під час розгляду «газової» справи

Про це заявив захисник Тимошенко, народний депутат від БЮТ Сергій Власенко, повідомляють «Українські новини».

«Буквально до кінця тижня нами буде закінчено доповнення до скарги (Тимошенко) і передано в Європейський суд з прав людини саме в частині відсутності справедливого правосуддя для Юлії Тимошенко в Україні», - сказав він.

На думку Власенка, Вищий спецсуд тягнув з оголошенням рішення щодо касації Тимошенко, чекаючи, того, щоб Європейський суд з прав людини почав розгляд скарги Тимошенко, і захист не встиг направити доповнення до скарги про порушення стосовно екс-прем’єра статті шостої Європейської конвенції про права людини (порушення права на справедливий суд).

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні Вищий спеціалізований суд України відмовився задовольнити касацію захисту Тимошенко на вирок Печерського суду, яким екс-прем’єр засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення влади під час укладання газових контрактів з Росією в 2009 році.

28 серпня Європейський суд з прав людини почав розгляд скарги Тимошенко на незаконний арешт. Очікується, що вердикт ЄСПЛ щодо даної скарги з’явиться через півтора-два місяці.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua