ЧЕРНІВЦІ

Автор закону про мови поскаржився на Кравчука, який нищить його мовні «надбання»

0

Проект змін до прийнятого нещодавно в Україні мовного закону, що їх підготувала робоча група на чолі із першим президентом України Леонідом Кравчуком, практично знищує вже введений в дію державний акт

Як повідомляє «Українська служба ВВС», про це заявив автор мовного законопроекту, народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

«Зараз ведеться аналіз виконання закону, як його підтримує населення. І якщо ми не зможемо домогтись його методичного виконання, то ми отримуємо проблему, яку вже сьогодні намалювала робоча група Кравчука, яка підготувала, по суті, проект знищення Закону «Про засади державної мовної політики», - заявив депутат в ефірі Севастопольської РГТРК.

При цьому Колесніченко додав, що «вже звернувся з цього приводу до Президента країни».

«Робота цієї так званої робочої групи є неприпустимою ні з точки зору права, ні з точки зору моральності. Бо питання щодо внесення чи не внесення змін у закону – це питання реагування нашого суспільства, що вже виконує ухвалений закон», - пояснив депутат.

Як повідомляли «Коментарі», 3 липня Верховна Рада ухвалила Закон «Про засади державної мовної політики» в цілому. За ухвалення даного документа проголосувало 248 народних депутатів.

8 серпня Президент підписав Закон «Про засади державної мовної політики».

10 серпня документ набув чинності після опублікування. Згідно з ним мова, якою розмовляє не менше 10% населення, набуває статусу регіональної.

На початку серпня, Президент України Віктор Янукович ініціював створення робочої групи при Кабміні , для вдосконалення законодавчого забезпечення застосування мов у країні.

До складу робочої групи на чолі із паном Кравчуком увійшли всі представники наукової та творчої інтелігенції, що напередодні приїхали у Крим до Президента та просили його зберегти в Україні українську.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua