ЧЕРНІВЦІ

Симоненко: Україна повинна негайно відновити переговори про ГТС

0

У зв’язку з будівництвом Росією обхідних газових потоків Україна повинна негайно відновити переговори з РФ з приводу української газотранспортної системи

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі КПУ, про це заявив лідер Компартії України Петро Симоненко під час зустрічі з виборцями в місті Старокостянтинові Хмельницької області.

При цьому Симоненко нагадав про заяви української влади, що будівництво Росією обхідних газових потоків затягнеться і взагалі не передбачається найближчим часом.

«Але, як бачимо, ведеться активне будівництво потоків. Вже зараз йдуть заяви, що тільки будівництво «Північного потоку» призведе до скорочення використання української ГТС на 24-30%. Не кажучи вже про другий газовий потік, про будівництво якого веде переговори РФ», - відзначив Симоненко.

Разом із тим він підкреслив, якщо зараз не вжити заходів, українська ГТС не лише зазнає колосальних втрат, але й перетвориться на металобрухт.

«Ми повинні відновити переговори з Росією в новій економічній і політичній площині», - переконаний лідер КПУ.

Також Симоненко зазначив, що мова йде не тільки про газове питання, але і про вступ до Митного союзу та відновлення стратегічного партнерства з РФ.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua