ЧЕРНІВЦІ

ЮНЕСКО перевірить викладання Голокосту в 195 країнах світу

0

ЮНЕСКО та Міжнародний науково-дослідний інститут з розробки навчальних посібників імені Георга Еккерта взялися за викладання Голокосту в різних країнах світу, повідомляє прес-служба міжнародної організації

Як відзначає «УНН», дослідження, що отримало назву «Міжнародний статус викладання Голокосту, глобальне картографування навчальних посібників і програм», уперше дозволить порівняти викладання Голокосту з точки зору його відображення в підручниках та шкільних програмах різних країн. Зокрема, нове дослідження з’ясує, яким чином в школах у всьому світі розглядається тема Голокосту і в яких країнах історія Голокосту викладається на уроках.

Як стало відомо, дослідження розпочнеться з аналізу навчальних планів у 195 країнах з метою вивчення того, де і якою мірою тема Голокосту є частиною офіційної програми. Результати будуть представлені у вигляді мапи, яка показує, де Голокост дійсно є предметом вивчення.

Цей проект світового масштабу триватиме 18 місяців. Завдяки співпраці численних фахівців, дослідницьких центрів та підтримки міністерств освіти по всьому світу будуть отримані відомості про країни, в яких доступ до інформації про Голокост раніше був відсутній або був обмеженим.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua