ЧЕРНІВЦІ

Харків відхрестився від політики в «вбивство» банку Авакова

0

У ситуації з ліквідацією банку «Базис» немає жодної політики. Це - економіка та кримінальні злочини

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі Харківської ОДА, про це заявив губернатор Харківщини Михайло Добкін.

За його словами, проблеми в банку почалися давно і до політики не мають ніякого відношення.

«Фінансові проблеми банку «Базис» пов´язані з штучним відмиванням коштів з його рахунків, і через це постраждали багато державних і приватних підприємств в Харківській області. Мова йде про мільйони доларів. Причому спроби багатьох керівників забрати кошти, коли вони ще в 2009 році побачили, що у банку почалися складні часи, не увінчалися успіхом. У той момент, коли Аваков (колишній співвласник банку, екс-губернатор Харківської обл. та глава харківського об´єднання ВО «Батьківщина» - ред.) виїхав з країни, забирати там було вже нічого», - зазначив Добкін.

«Гроші відмивалися з рахунків - видавалися кредити своїм же структурам під векселі, які не були нічим підкріплені. І все це відбувалося з 2009 року, таку інформацію дають сьогодні фахівці. Можливо, це почалося раніше, але абсолютно точно те, що це відбувалося з 2009 року, коли Аваков ще був біля керма області, й ніяка політика не заважала йому зберегти банк і попередити хоча б державні підприємства про серйозні ризики тих коштів, які були розміщені на депозитах», - заявив чинний губернатор Харківщини.

«Час все розставить по своїх місцях, як це було з дорогою через Лісопарк, з парком ім. Горького, де теж було багато голослівних звинувачень, які з часом розсипалися. Так само розсиплються і всі розмови про політичні переслідування пана Авакова», - підсумував Добкін.

Як повідомляли «Коментарі», Національний банк України прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та призначення ліквідатора публічного акціонерного товариства «АКБ «Базис».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua