ЧЕРНІВЦІ

Прем´єр-міністр підрахував вигоду від вугілля

Азаров знайшов рецепт від «газового рабства»

0

 

Перехід на вугілля дозволить заощаджувати Україні більше $1 млрд. на рік та забезпечить вугільну промисловість ринком збуту

 

Про це прем´єр-міністр України Микола Азаров заявив 29 серпня, відкриваючи засідання уряду.

«З початку року Україна імпортувала майже на 12 мільярдів кубічних метрів газу менше. Це практичний результат політики енергетичної незалежності. Тому що був збільшений видобуток вітчизняного енергетичного вугілля і газу», - підкреслив глава уряду.

Разом з тим Азаров зазначив, що вже розроблено техніко-економічне обґрунтування переведення на вугільне паливо ще п´яти ТЕЦ. За словами Азарова, це призведе до посилення енергетичної безпеки держави, скорочення імпорту газу більш ніж на 3 млрд. куб.м., економії щорічно в середньому до $1,2 млрд., а також забезпечення стабільного ринку збуту для вітчизняних вугледобувних підприємств об´ємом до 10 млн. вугілля щорічно.

Як повідомляли «Коментарі», Верховна Рада передбачила надання державних гарантій на суму 29,5 млрд. гривень за кредитом Державного банку розвитку Китаю, який Україна планує залучити на реалізацію програми заміщення споживання природного газу українським вугіллям.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua