ЧЕРНІВЦІ

Касаційну скаргу захисників Тимошенко визнали безпідставною

Суд залишив «газовий» вирок Тимошенко чинним

0

Касаційна скарга захисту екс-прем’єра України Юлії Тимошенко на вирок у «газовій справі» задоволенню не підлягає

Як передає кореспондент «Коментарів», про це йдеться в мотивувальній частині рішення суду, яку зачитує суддя Олександр Єлфімов.

Згідно з оприлюдненим рішенням суду, колегія суддів дійшла висновку, що касаційна скарга захисника Тимошенко Олександра Плахотнюка задоволенню не підлягає. «Колегія суддів вважає безпідставною касаційну скаргу», - зазначив Єлфімов.

Як повідомляли «Коментарі», Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ оголошує визначення щодо касації захисту екс-прем’єра Юлії Тимошенко на вироки Печерського районного та апеляційного судів Києва у «газовій справі», за якими екс-прем’єр визнана винною і засуджена до 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо, 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році.

29 грудня 2011 року Апеляційний суд залишив чинним цей вирок, відхиливши усі клопотання захисту; на оголошенні рішення були присутні лише прокурори. Захист екс-прем’єра і сама Тимошенко на засіданні не були присутні.

«Колегія суддів визначила: рішення Печерського районного суду Києва та ухвалу апеляційного суду... залишити без змін», - йдеться в рішенні суду.

Колегія суддів дійшла висновку, що викладені в касації доводи невинуватості Тимошенко є безпідставними, а її вина в скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу, доведена Печерським райсудом Києва та підтверджена Апеляційним судом Києва.

Після оголошення рішення суду представники опозиційних сил, присутні в залі, почали скандувати «Ганьба!».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua